HTH Płyn aktywujący
Cena
98,40 zł
HtH Płyn Aktywujący
Nie pieniący się płyn do aktywowania tabletek utleniających. Produkt wzmacnia efekt bezchlorowej dezynfekcji oraz zapobiega rozwojowi glonów. Dezynfekcja bezchlorowa działa w połączeniu z HTH Tabletki Utleniające zapewniając kompletną dezynfekcję wody i ochronę przeciwko glonom.

Sposób użycia stosować razem z Tabletkami Utleniającymi:
Przy pierwszym zastosowaniu: wlać bezpośrednio do wody 15ml HTH Płynu Aktywującego na 1m3 wody (oraz 1 HTH Tabletki Utleniającej na 1m3 wody bezpośrednio do komory filtrów). Przy następnych zastosowaniach: raz na tydzień, 3 - 5 ml aktywatora na 1m3 wody oraz 1 HTH Tabletki Utleniającej na 1m3 wody. W przypadku deszczu, burzy, wysokich temperatur lub pojawienia się śladów smaru zwiększyć dozę, a nawet ją podwoić, gdy to potrzebne lub zwiększyć częstotliwość użycia produktów

Uwaga!
Aby dezynfekcja była skuteczna i kompletna, wyregulować pH między 7,2 i 7,4 za pomocą HTH obniżającego ph lub HTH podwyższającego pH. Stosować ten środek, gdy w wannie Spa nie ma kąpiących się. Nie mieszać dwóch różnych produktów.
Szczegóły produktu

Wanna ogrodowa z oferty sprawdzonego producenta, firmy HotSpring®. Wykonana z doskonałej jakości materiałów wanna ogrodowa będzie idealnym urozmaiceniem Twojej przydomowej przestrzeni i umożliwi zrelaksowanie się w komfortowych warunkach. Pozwól sobie na odrobinę luksusu - sprawdź, jakie wanny ogrodowe ma do zaoferowania sklep mojawannaspa.pl.

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh