Schodki do wanny i akcesoria do jacuzzi domowego


Rozkoszuj się swoją ulubioną muzyką podczas kąpieli w wannie z jacuzzi


Oprócz najwyższej klasy wanien ogrodowych z hydromasażem, nasza firma oddaje do Państwa dyspozycji szeroki wachlarz akcesoriów w korzystnych cenach i oryginalnym designie. Wszystkie akcesoria wykonano z trwałych materiałów najwyższej jakości. Oferujemy schodki do wanny w różnych kolorach, pokrywy termiczne do jacuzzi domowego oraz pochwyty. Do zaoferowania mamy także nowoczesne i bezprzewodowe systemy audio, dzięki którym można słuchać swojej ulubionej muzyki podczas kąpieli. Rozwiązanie to poprawia komfort i umożliwia jeszcze większy relaks podczas użytkowania. Dzięki naszym akcesoriom korzystanie z ogrodowej wanny w zaciszu własnego domu stanie się jeszcze bardziej komfortowe i łatwiejsze. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wanien z hydromasażem HotSpring® oraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszych zrealizowanych zleceń.

 

akctop 

ACE® Water Care System


Tylko HotSpring® oferuje zautomatyzowane, wymagające minimalnej ingerencji rozwiązanie, które zadba o jakość wody w Twojej wannie SPA. Dzięki tej nowatorskiej technologii, łatwiej niż kiedykolwiek utrzymasz efekt zawsze nieskazitelnie czystej i jedwabiście miękkiej wody”.

 

hr

ace
System solnej dezynfekcji wody ACE przy udziale, objętej patentem, diamentowej elektrody rozbija cząsteczki wody wytwarzając naturalne związki oczyszczające wodę. Tlen aktywny, oprócz bezpośredniego oddziaływania, łączy się z cząsteczkami soli i innymi składnikami w wodzie, tworząc pochodne chloru i inne dodatkowe związki uzdatniające wodę. System ACE używa wody i soli w celu dezynfekcji wody, przez co praktycznie do zera zmniejsza ilość innych odczynników niezbędnych do utrzymania wody w czystości. Całość systemu działa automatycznie i wymaga jedynie dodania soli do zainicjowania procesu. Obsługa systemu odbywa się przy pomocy panelu kontrolnego wanny, a specjalna ikona informuje o poprawności działania systemu. ACE wymaga jedynie okresowej kontroli przy pomocy pasków kontrolnych. System solnej dezynfekcji wody ułatwia utrzymanie czystości wody i zmniejsza zastosowanie innych odczynników do dezynfekcji i stabilizacji parametrów wody. Woda zawiera mniej odczynników szkodliwych i drażniących naszą skórę.

hr

 

HotSpring® Wireless Sound System with Bluetooth technology


 

hr

audio

In-Home Wireless Sound System

Dzięki wyjątkowemu bezprzewodowemu systemowi audio, możesz teraz słuchać ulubionej muzyki w swojej wannie HotSpring® Spa. Połącz się, praktycznie, z dowolnym źródłem dźwięku: iPod ®, iPhone ®, MP3 player, radiem, odtwarzaczem CD/DVD i natychmiast prześlij dźwięk do wysuwanych i wodoodpornych głośników. Główny panel, dzięki kompatybilności z urządzeniami przenośnymi, daje możliwość regulacji głośności dźwięku czy kolejności odtwarzania ścieżek.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth ®audio2

Nowy system audio pozwala wygodnie słuchać muzyki w Twoim Spa! Czy zdecydujesz się przesyłać muzykę na żywo, czy zdecydujesz się korzystać z własnej biblioteki pobranych utworów, system audio sound da Ci możliwość udostępniania, także z urządzeń obsługujących bezprzewodową technologię Bluetooth ®.

hr

 

 

 

Polimerowe schodki HotSpring


Ekskluzywne schodki do wchodzenia do wanny z hydromasażem Hotspring® wykonane z odpornego i trwałego polimeru, to idealne dopełnienie twojego spa w domu czy ogrodzie. Zewnętrzna część schodka pokryta jest antypoślizgową powłoka. Schodki do wanny spa dostępne są w kolorach obudowy wanien, tj: ,Mocha, Wenge, Monterey Gray, Coastal Gray, Teak.

 

COASTAL GREYcoastal
 
ESPRESSOespresso

 
REDWOODredwood

 

 

 

 

Schodki do wchodzenia do wanny SPA EverWood™ HotSpring


Wysokiej jakości schody do wchodzenia do wanny z hydromasażem w domu czy ogrodzie, wykonane z trwałego, wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu  polimeru. Schodki zaprojektowane są z myślą o wannach spa HotSpring®co powoduje, że idealnie dopasujemy je do wszystkich modeli urządzeń z obudową EverWood®. Naturalna faktura drewna i głęboki kolor podkreślają jeszcze ekskluzywny wygląd produktu.

 

COASTAL GREYeverwood-coastal-gray
 
ESPRESSOeverwood-espresso 0

 
REDWOODeverwood-redwood

 


Systemy zdejmowania pokrywy


 

Watkins do wszystkich modeli wanien z hydromasażem w domy czy ogrodzie  z linii Highlife Collection NXT, Highlife Collection, Limelight Collection i  Hot Spot® Spas oferuje opcjonalnie systemy zdejmowania pokrywy ułatwiające obsługę wanny spa. System ten:

 

Umożliwia proste zdjęcie pokrywy, a tym samym łatwiejsze wejście do minibasenu z hydromasażem.
• Zabezpiecza pokrywę przed uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać przy jej ręcznym zdejmowaniu.
• Dzięki systemowi użytkownik z łatwością, bez użycia siły zdejmie i nałoży pokrywę na wannę spa.

 

 hr

covercradle

 CoverCradle® Cover Lifter

Podwójne pneumatyczne sprężyny gazowe na ruchomych ramionach zamontowane na obudowie wanny z hydromasażem, dzięki nim zdjęcie pokrywy jest lekkie i przyjemne. Jest to najlepszy z dostępnych w Watkins system zdejmowania pokrywy z lekkimi profilami i prostym mechanizmem. Wymagana przestrzeń 61 cm.

hr
covercradle2

 CoverCradle II Cover Lifter

Bardzo podobny system zdejmowania pokrywy wanny SPA jak CowerCradle®. Wykorzystano tu pojedyncze pneumatyczne sprężyny gazowe zamontowane na obudowie wieloosobowej wanny z hydromasażem. Wymagana przestrzeń 61 cm.

hr

liftnglide

 Lift 'n Glide® Cover Lifter

Łatwy w obsłudze i ekonomiczny (nie wymaga dużej przestrzeni za wanną z hydromasażem) system zdejmowania wanny spa. Idealny do zastosowań domowych w ciasnych pomieszczeniach.  Wymagana przestrzeń 36 cm.

hr

uprite

 UpRite® Cover Lifter

Ten system zdejmowania pokrywy doskonale sprawdza się w małych pomieszczeniach typu:. Altanki, małe salony spa, salony kąpielowe czy mały ogród. Po zastosowaniu UpRite® pokrywa spoczywa na krawędzi niecki. Idealne rozwiązanie do każdego domu, gdzie nie chcemy mieć dużo wolnej przestrzeni wogół wanny SPA.  Wymagana przestrzeń 18 cm.

 

hr

SPA pochwyt


 

pochwyt

Pochwyt ułatwiający wchodzenie do wanny SPA. Montowany po zewnętrznej stornie obudowy, może być stosowany zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Poręcz jest wyposażona w oświetlenie LED i stabilizującą podstawę.

 


TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh