Wanna ogrodowa lub jacuzzi w domu? Tylko marki HotSpring®


Wanny jacuzzi – O nas


Nowoczesne rozwiązania w polskich łazienkach. Wanny ogrodowe HotSpring® powstały z najwyższej jakości materiałów przyjaznych środowisku. Naszym Klientom oferujemy bogaty wybór modeli, duży wachlarz cenowy i unikatowe systemy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nowa jakość życia w Twojej łazience dzięki wannie z hydromasażem HotSpring®.


Od roku 1994 jesteśmy autoryzowanym polskim dystrybutorem ogrodowych minibasenów z hydromasażem HotSpring®Spa – produkowanych przez Watkins Manufacturing Corporation – jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów wanien SPA na świecie.

 

 

watkins

hr

 

Przez ponad dwadzieścia lat na polskim rynku nauczyliśmy się wiele. 

 

hr

Nasze zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalne podejście do kwestii Wellnessu i domowego Spa dało mierzalne rezultaty w postaci ogromnej rzeszy zadowolonych klientów.Ponad 1000 zainstalowanych wanien HotSpring®, do dnia dzisiejszego, daje radość – ciągle rosnącej, grupie naszych klientów.

hr

 

salon2

Największy salon wystawienniczy w kraju daje możliwość prezentacji wielu urządzeń jednocześnie, co wbrew wszystkiemu nie jest rzeczą, tak oczywistą. Lokalizacja siedziby w centrum kraju (Łódź) i przy głównych szlakach komunikacyjnych (A2,E75) powoduję, że dojazd do nas jest prosty. Profesjonalny, wyszkolony i zawsze dostępny zespół serwisowo-sprzedażowy (HotSpring Polska) zapewnia realizację gwarancji, serwis pogwarancyjny, a pełne zaplecze części ułatwia obsługę zainstalowanych wanien. Pogłębiana sukcesywnie wiedza czyni z członków ekipy HotSpring Polska ekspertów z dziedziny zastosowania i wykorzystania wanien Spa w użytku prywatnym i komercyjnym.

 

hr

 

warkin2

Od ponad dwudziestu lat, stanowimy część dumnej społeczności międzynarodowych dealerów HotSpring® działających w 68 krajach świata. Zapewniając Państwu legendarną jakość osiągniętą za sprawą najnowocześniejszych technologii produkcji i standardów zarządzania stosowanych w Watkins Corp.

 

 

hr

Jeśli rozważacie zakup wolnostojącej wanny  Spa  z hydromasażem , szukacie opinii o wannie Spa, bądź chcecie, po prostu,  porozmawiać o minibasenach ogrodowych –  pragniemy zaproponować Wam urządzenia HotSpring®Spa.


 hr

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh