KOLEKCJE

Poświęciliśmy dużo czasu i pracy aby zapewnić Państwu absolutnie najlepsze doświadczenia związane z posiadaniem i użytkowaniem wanny z hydromasażem HotSpring® - oznacza to dostępność szerokiej gamy funkcji, opcji i modeli do wyboru. Dokonując zakupu możecie Państwo zwrócić uwagę na: doskonały stosunek wartości do jakości w przypadku HotSpot Spas, na unikatowy styl i zaawansowane funkcje w przypadku Kolekcji Limelight®, lub bezwzględnie wyjątkowe walory użytkowe , niezrównany wygląd i prestiż Kolekcji HotSpring®. Bez względu na to, w jakim stylu Państwo gustujecie, jakich funkcji i jakiej ceny oczekujecie, jesteśmy pewni, że pośród oferty Watkins Manufacturing znajdziecie urządzenie, odpowiednie dla Was. Zapraszamy! Poznajcie naszą pełną ofertę!

 

HOTSPRING HIGHLIFE® COLLECTION HOTSPRING LIMELIGHT® COLLECTION HOTSPOT® SPAS

 

 

HIGHLIFE® COLLECTION NXT


Zaprojektowano, aby zapewnić najwyższą przyjemność i efektywność, Kolekcja Highlife NXT® Spa jest inwestycją, której nie będziesz żałował – urządzenia z tej linii, dzięki zastosowanym technologiom, zapewnią Ci, codziennie, relaks i świetne samopoczucie. Unikatowy system pełnej filtracji zapewni możliwie najczystszą wodę, dzięki której poczujesz się odprężony i odświeżony. Ekskluzywne funkcje dostępne w Kolekcji Highlife NXT® zostały zaprojektowane, by dać Tobie i Twoim bliskim doskonałą rozrywkę przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

 

 

 

HOTSPRING HIGHLIFE® COLLECTION


Zaprojektowano, aby zapewnić najwyższą przyjemność i efektywność, Kolekcja Highlife HotSpring® Spa jest inwestycją, której nie będziesz żałował – urządzenia z tej linii, dzięki zastosowanym technologiom, zapewnią Ci, codziennie, relaks i świetne samopoczucie. Unikatowy system pełnej filtracji zapewni możliwie najczystszą wodę, dzięki której poczujesz się odprężony i odświeżony. Ekskluzywne funkcje dostępne w Kolekcji Highlife HotSpring® zostały zaprojektowane, by dać Tobie i Twoim bliskim doskonałą rozrywkę przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

HOTSPRING LIMELIGHT® COLLECTION


Kolekcja Limelight® to elegancki, a zarazem nowoczesny styl połączony z wyjątkową efektywnością i wydajnością. Wykończona z najwyższą pieczołowitością niecka wanny Limelight® wyposażona w wielokolorowy system iluminacji LED, liczne i różnorodne dysze - stworzona została po to, by dostarczyć maksimum satysfakcji.

 

 

HOTSPOT® SPAS


Od wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi, do delektowania się chwilą spokoju w samotności, czas spędzony w Twoim HotSpot Spa, czyni każdy dzień… idealnym. Hot Spot Spas to urządzenia wykonane ze szczególnym naciskiem na jakość, przy zastosowaniu rozwiązań, które spowodują, że zapomnisz o rozczarowaniach dnia powszedniego. Bez względu na to, który model wybierzesz – HotSpot® to inwestycja, którą cieszyć się będziesz latami.

 

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh