Jacuzzi w domu lub wanna ogrodowa HotSpring®

Komfort i estetyka wanien jacuzzi

W swojej ofercie posiadamy wiele atrakcyjnych modeli wanien z hydromasażem, które doskonale wpasują się w klimat i estetykę każdej łazienki. Nasze jacuzzi domowe to gwarancja wysokiego komfortu. Do Państwa dyspozycji oddajemy światowej skali systemy hydromasażu w różnych konfiguracjach i przedziale cenowym. Zapraszamy do zapoznania się bogatą ofertą firmy HotSpring®. Posiadamy 3 kolekcje wanien z hydromasażem, które z pewnością spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Poświęciliśmy dużo czasu i pracy, aby zapewnić Państwu absolutnie najlepsze doświadczenia związane z posiadaniem i użytkowaniem wanny z hydromasażem HotSpring® – oznacza to dostępność szerokiej gamy funkcji, opcji i modeli do wyboru. Dokonując zakupu. możecie Państwo zwrócić uwagę na:

•    doskonały stosunek jakości do ceny w przypadku HotSpot Spas®
•    unikatowy styl i zaawansowane funkcje w przypadku Kolekcji Limelight®
•    bezwzględnie wyjątkowe walory użytkowe, niezrównany wygląd i prestiż Kolekcji HotSpring®.

Nasze wanny wolnostojące z hydromasażem to nowoczesne i innowacyjne produkty oparte na najnowszej technologii. Niektóre modele mają bezprzewodowy system dźwiękowy z technologią Bluetooth®, dzięki czemu podczas kąpieli mogą Państwo słuchać swojej ulubionej muzyki. Nasze wanny jacuzzi dostępne są w różnych kolorach i kształtach, co pozwala doskonale dopasować wybrany model do swojej łazienki. Wanny SPA HotSpring® podświetlone są wielokolorowymi diodami LED – dzięki nim kąpiel to przyjemność nie tylko dla ciała, ale i dla oka. W swojej ofercie posiadamy wanny jacuzzi dla 2-3 oraz od 5-8 osób. Panel sterujący wanny ogrodowej jest bardzo łatwy w obsłudze. Nasze wanny z hydromasażem świetnie sprawdzają się jako małe domowe SPA, ale swoją ofertę kierujemy również do firm. Przystępna cena jacuzzi ogrodowego, jak również najwyższa jakość naszych produktów zadowoliła już wielu miłośników długich, gorących kąpieli.

Bez względu na to, w jakim stylu Państwo gustują, jakich funkcji i jakiej ceny oczekują, jesteśmy pewni, że pośród oferty Watkins Manufacturing znajdą Państwo odpowiednie urządzenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Wanna SPA marki HotSpring – stwórz swoje domowe SPA!

 

HOTSPRING HIGHLIFE® COLLECTION HOTSPRING LIMELIGHT® COLLECTION HOTSPOT® SPAS

 

 

HIGHLIFE® COLLECTION NXT


Zaprojektowano, aby zapewnić najwyższą przyjemność i efektywność, Kolekcja Highlife NXT® Spa jest inwestycją, której nie będziesz żałował – urządzenia z tej linii, dzięki zastosowanym technologiom, zapewnią Ci, codziennie, relaks i świetne samopoczucie. Unikatowy system pełnej filtracji zapewni możliwie najczystszą wodę, dzięki której poczujesz się odprężony i odświeżony. Ekskluzywne funkcje dostępne w Kolekcji Highlife NXT® zostały zaprojektowane, by dać Tobie i Twoim bliskim doskonałą rozrywkę przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

 

 

HOTSPRING HIGHLIFE® COLLECTION


Zaprojektowano, aby zapewnić najwyższą przyjemność i efektywność, Kolekcja Highlife HotSpring® Spa jest inwestycją, której nie będziesz żałował – urządzenia z tej linii, dzięki zastosowanym technologiom, zapewnią Ci, codziennie, relaks i świetne samopoczucie. Unikatowy system pełnej filtracji zapewni możliwie najczystszą wodę, dzięki której poczujesz się odprężony i odświeżony. Ekskluzywne funkcje dostępne w Kolekcji Highlife HotSpring® zostały zaprojektowane, by dać Tobie i Twoim bliskim doskonałą rozrywkę przy zachowaniu najwyższej jakości.

 

 

 

 

 

HOTSPRING LIMELIGHT® COLLECTION


Kolekcja Limelight® to elegancki, a zarazem nowoczesny styl połączony z wyjątkową efektywnością i wydajnością. Wykończona z najwyższą pieczołowitością niecka wanny Limelight® wyposażona w wielokolorowy system iluminacji LED, liczne i różnorodne dysze - stworzona została po to, by dostarczyć maksimum satysfakcji.

 

 

HOTSPOT® SPAS


Od wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi, do delektowania się chwilą spokoju w samotności, czas spędzony w Twoim HotSpot Spa, czyni każdy dzień… idealnym. Hot Spot Spas to urządzenia wykonane ze szczególnym naciskiem na jakość, przy zastosowaniu rozwiązań, które spowodują, że zapomnisz o rozczarowaniach dnia powszedniego. Bez względu na to, który model wybierzesz – HotSpot® to inwestycja, którą cieszyć się będziesz latami.

 

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh