HOTSPRING STORY

hr

„IDEALNY DZIEŃ, TO KAŻDY DZIEŃ”

hr

 

 

Wanny SPA z hydromasażem HotSpring® to najpopularniejsze domowe SPA na świecie.

 

 

cons

 

HotSpring® to synonim jakości.

 

Ponad 1 000 000 szczęśliwych użytkowników i 35-letnia historia firmy stanowią najlepszą rekomendację. Minibaseny Hot Spring® to najpopularniejsze i najlepsze wanny z hydromasażu do domu w USA, Kanadzie i w 70 innych krajach świata.

hr 

 

 

Wanny ogrodowe HotSpring® Spa są produkowane przez firmę Watkins Manufacturing Corporation w Kalifornii. Od 1977 roku Watkins Manufacturing zajmuje pozycję lidera w produkcji SPA i jak do tej pory jest jedyną firmą, której trzykrotnie przyznano prestiżową nagrodę JOHN HOLCOMB SILVER za wprowadzone innowacje technologiczne.

 

 

hr

 

 

Dzięki globalnej sieci ponad 800 dealerów, profesjonalnie wyposażonych centrów usługowo-serwisowych i partnerów, z doskonale przeszkolonym personelem, HotSpring® od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku. Bez względu na to gdzie mieszkasz, możesz być pewny, że w pobliżu znajdziesz centrum HotSpring’a®. Uzyskasz tu profesjonalną poradę zarówno przed zakupem swojego wymarzonego urządzenia, jak i po jego nabyciu. Wykwalifikowany personel serwisowo-sprzedażowy, świadczący profesjonalną pomoc  zapewni  realizację międzynarodowej gwarancji.

 

 

hr

 

Watkins Manufacturing wchodzi w skład korporacji MASCO CORPORATION (firmą z listy Fortune 500), która skupia wokół siebie firmy znane w świecie z produktów o najwyższej jakości (Bristan®; Moores®; itp.).

 

masco

 

 

Wszystkie urządzenia i wanny z hydromasażem HotSpring® Spa są certyfikowane i produkowane według najwyższych międzynarodowych standardów, zgodnie z normąISO 9001:2008. HotSpring® posiada również certyfikatTUV/GSspełniając jednocześnie wszystkie wymogi Unii Europejskiej (CE) w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności.  

 

 

tuv

 

 

 

Każda wanna spa z hydromasażem oraz akcesoria spa HotSpring® zostały zaprojektowane i zbudowane z poszanowaniem środowiska naturalnego (HotSpring Think Green). Proces projektowania uwzględniał potrzebę niskiego poboru energii niezbędnej dla utrzymania temperatury i czystości wody. Do produkcji stosowane są materiały nadające się do ponownego przetwarzania (The Earth Smart Spa).

 

 

smart

TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIES. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglą…darki. Dowiedz się™ wię™cej o celu ich używania.

closeh